Vize Alımı

Arnavutluk Vizesi

Arnavutluk:  Diplomatik, Hizmet, Hususi  ve Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeden muaftır.

Gümrükten geçişiniz sırasında konaklayacağınız yer ile ilgili belgeleri yanınızda bulundurmanız, Dönüş biletinizi ibraz etmeniz ve seyahatinizde yetecek kadar nakit parayı yanınızda bulundurmanız tavsiye olunur.

Bu ülkeye seyahat edecek yolcularımız için Seyahat Sağlık Sigortası opsiyoneldir. 0212 243 74 64 numaralı telefondan seyahat sigortaları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Comments
One Response to “Arnavutluk Vizesi”
  1. Mukesh dedi ki:

    Kiev gidecek ardkaaşlara kısa bilgiler.Kiev Sovyetler Birliği’nden kalma tfcm mimari gfczelliklerin, sanatın, operanın tiyatronun resmin ve mfcziğin, medeniyetin ve tabiki son derece eğlenceli bir gece hayatı kfcltfcrfcnfcn sembolfc gibidirmutlaka gormeniz gereken destinasyonlar .1-Pecherska Lavra2-St. Sophia’s Cathedral3-St. Volodymyr’s Cathedral4-St. Michael’s Cathedral5-St. Andrew’s Church6-Marininsky Palace7-The Horodetsky Building8-Khreschatyk9-Andriyivsky Uzvizdiğer konu ise konaklamada ben ardkaaslara tavsiyem otel cok pahalı onun bizim otel diyebilecegimiz yerler 100 usd baslayor onun yerine size ben size ev kiralamalarını tavsiye ediyorum. onlar ise 45 usd kalıyor ve cok daha rahat edeceginiz yerler acıkcası il gidişimde bende diğer giden ardkaaşlar gibi fazla otel parasi verenlerdenim. yemek konusu ise ardkaaslara domuz eti yemek istemeyen ardkaaslara vejetaryan demek en iyi tercih olsa gerek ..

Leave A Comment